لیست محصولات این تولید کننده لاجرمانیا

بیش از 120 سا ل پیش یکی از صنعت کاران ایتالیایی بنام فرانسیسکو برتازونی و پسرش آنتونیو اجاق خوراک پزی ذغالی را، که از کشوراتریش به شهرشان وارد شده بود، در ایستگاه راه آهن گواستالا دیدند و تصمیم گرفتند که آن اجاق را برای مصرف محلی و تنها به تعداد محدود تولید کنند . این آغاز یک داستان موفقیت آمیز برجسته بود. اولین کارخانه این خانواده در سال1920 تاسیس شد. پس از جنگ جهانی اول آنها اجاق خوراک پزی خود را با نامLAGERMANIA و در تعداد وسیع تولید نمودند .


Bertazzoni خانواده برتازونی اولین اجاق گازی خود را در سال 1953 تولید و نسبت به معرفی آن اقدام کردند. به مرور زمان طراحی این محصول کاملتر شد و نتیجه آن، تکمیل شدن این محصول و اضافه شدن " فر" در سال1958 شد.


برتازونی ها از سال1959 به فکر گسترش بازارهای خود به خارج از ایتالیا افتادند و با آغاز صادرات در همان سال نسبت به جهش اقتصادی خود اقدام نمودند. امروزه اجاق گازهای لاجرمانیا در60 کشور از اقصی نقاط جهان مورد تمجید و تقدیر مشتریان حرفه ای و مشکل پسند آن است.
جالب توجه این است که سازندگان لاجرمانیا هیچگاه ریشه های سنتی و اصیل ایتالیایی خود را از یاد نبرده و همواره از متخصصین هنرمند در آشپزی، که سهم به سزایی در پیشرفت آنان داشته اند، قدردانی نموده اند.

نماد اعتماد الکترونیکی

شاخه‌ها


پیگیری سفارشات شما

فروش ویژه