لیست محصولات این تولید کننده  تاکنوگاز TAKNO GAZ

شركت توليدي تاكنوگاز از سال 69 بعنوان يك شركت خصوصي به شماره ثبت 2576 با نام تجاري تاكنوگاز تشكيل و محصولات خود را وارد بازار نموده است.

شركت توليدي تاكنوگاز از سال 69 بعنوان يك شركت خصوصي به شماره ثبت 2576 با نام تجاري تاكنوگاز تشكيل و محصولات خود را وارد بازار نموده است. اين شركت به منظور توسعه صنعت اجاق گاز، با بكارگيري مهندسين و متخصصين مجرب و با هدف افزايش توليد داخلي و اشتغال زايي فعاليت خود را آغاز نموده است.


مديران اين شركت درتعقيب اهداف از پيش تعيين شده و به منظور دستيابي به محصول با كيفيت، سرمايه گذاري وسيعي را با استفاده از تكنولوژي و دانش روز دنيا بكارگرفته اند.


اين شركت با انتخاب مواد اوليه استاندارد و مرغوب، بهره گيري از دانش فني روز، كنترل و نظارت بر كيفيت محصولات در آزمايشگاههاي تخصصي مجهز و استفاده از كارشناسان مجرب، همواره محصولات خود را مطابق با استانداردهاي ملي و بين المللي به بازار عرضه مي نمايد كه استفاده از برچسب استاندارد بر محصولات تاكنوگاز و ثبت سيستم هاي مديريت ISO معرف اين ويژگي ها است.


 تاكنوگاز اولين توليد كننده در ايران است كه طراحي، ساخت، نصب و راه اندازي كليه خطوط توليد و دستگاههاي اتوماتيك آن توسط مهندسين و تكنسين هاي داخلي صورت گرفته است. اين شركت توانايي ساخت خط توليد و دستگاه براي توليد كنندگان لوازم خانگي در داخل و حتي خارج از كشور را دارا مي باشد.

بیشتر
در صفحه

نماد اعتماد الکترونیکی

شاخه‌ها


پیگیری سفارشات شما

فروش ویژه